Radka V. 33 let, účetní

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu
<< Předchozí článekZpět na seznamDalší článek >>   Tisknout

Ahoj. :) Já patřím mezi ty, kteří kurzem prošli a všem „nenapravitelným“ kuřákům mohu jedině doporučit. :) Kouřila jsem 13 let – pravidelně, od rána do noci, vyzkoušela jsem mnoho způsobů jak přestat kouřit, ale nic nezabralo. Už jsem si vážně myslela, že budu kouřit do konce života. Na kurz jsem se přihlásila na doporučení kamaráda, který díky této metodě také přestal kouřit...

Od kurzu jsem nic nečekala – vzhledem ke svým několika pokusům, který nikdy nevyšly… Řekla jsem si, že nemam co ztratit – dokonce ani ty vložené peníze, které by mi byly vráceny v případě, že znovu začnu. O to víc jsem byla v šoku, že to opravdu funguje. Je to přesně 14 dní co nekouřím a cigaretu vůbec nepotřebuju..Je to super… :)) Holky, díky moc!!! :)

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.