Martin P. 24 let, masér

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu
<< Předchozí článekZpět na seznamDalší článek >>   Tisknout

Zdravím všechny kuřáky, kterým už někde v hloubi mysli klíčí semínko vědomí o tom co kouření vlastně je. Rád bych jej touto zprávou trošku povzbudil k růstu. Do teď bylo zastíněno množstvím kouře a dušeno.

Když toto semínko vyklíčilo ve mě, řekl jsem si: „Kouření mi nedělá dobře.“ To bylo první uvědomění. K tomu aby jste přestali víc nepotřebujete. Řekněte si – ZKUSÍM TO! – a když to nevyjde, o nic nepřijdu… Já vám garantuji že na kurzu Šťastný nekuřák vaše semínko vědomí zalijí natolik, že z něj vyroste krásný silný strom. Strom ze kterého uvidíte svět svobodnýma očima NEKUŘÁKA! Už nebudete muset koukat na svět zespoda přes hustý kouř.

Není to o silné vůli ani o strastiplných dnech muk a stresu. Kurz vám ukáže, že to je jen o tom být vědomí a zprvu se starat o slabý strom. Ano první dva až tři dny bude kouř strom oslabovat a bude se ho snažit stáhnout, ale každý den – každou hodinu bude váš strom vědomí silnější a vy svobodnější… až se kouř pod vámi úplně rozplyne… Tak jsem to měl já… je to tak snadné… sám jsem nevěřil, ale teď? Teď se tomu směji:-D

PS: Není zbabělost nechat si pomoci, nýbrž odvaha kterou ostatní nemají. Kouření je závislost, drogová a těžká, zbavte se jí jednou provždy!!!
Tímto Vám chci poděkovat za své zdraví, za oživlý čich, za svobodu, za za za… DÍKY:*

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.