Lenka B. 26 let, nezávislá kosmetická poradkyně a vizážistka

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu
<< Předchozí článekZpět na seznam |    Tisknout

Já se cítím fajn.. Nechápu, že jsem 10let kouřila a když jsem přestala, že jsem se zase k tomu vrátila.(během 10 let). Občas, když se necítím v pohodě.. nastane nějaká krize.. mám myšlenku, že bych si ulevila cigaretou, ale neudělám to.. Protože vím, díky vám, že mi nebude chutnat.. a zhoršila bych to tím..

Myslím si, že jste mi pomohly, si kouření ujasnit. Smrdí mi to.. z lidí je to moc cítit.. a pořád to opakují – každou chvíli.. – to není život! Poprvé za 10 let mám pocit.. že jsem nekuřák!

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.