Helena S., dopis po půl roce

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu
<< Předchozí článekZpět na seznamDalší článek >>   Tisknout

Zdravím obě dobré protikuřácké víly:))

Jenom vám chci poslat informaci o mé situaci: samozřejmě nekouřím!! Je to právě 6 měsíců od absolvování semináře (25.11.2012) a po cigaretě jsem nikdy nesáhla. Pravda, měla jsem několik krizových momentů, kdy mě myšlenka na cigaretu citelně popadla, ale vždy jsem odolala, hlavně proto, že náhlá chuť se pojila vždy s nějakou nepříjemnou situací (konflikt, hádka apod.) a já si uvědomila, jak bych si v dané situaci ještě víc ublížila tím, ža bych opět mohla propadnout závislosti.

V hlavě je ale vše evidentně v pořádku, a proto vždy vyjdu z pokušení jako vítěz. Myslím, že i tyto situace budou řídnout. Cítím se skvěle, také jsem k vám poslala jednu svou klientku, která též přestala a působila jsem na svou mamku, která to zvládla i bez semináře. Takže ještě jednou, vřelé díky za vaši práci a podporu!!

Díky a krásné jaro přeje Helena Solaříková

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.