Projekt Exkuřáci

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu

exkuraci-krabicky-001b Tento projekt rozjeli bývalí silní kuřáci a jeho hlavní náplní jsou jednodenní semináře "Jak přestat kouřit", které se v Praze konají každý měsíc již od roku 2010. Kromě těchto seminářů určených široké veřejnosti nabízíme také poradenství a semináře na míru pro firmy i školy po celé České republice.

Semináře využívají metodu racionálního vhledu a mají vysokou úspěšnost. O důvěře ve spolehlivost metody svědčí nabídka 100% garance vrácení peněz po dobu 2 měsíců od konání semináře všem, kteří si zapálí byť jedinou cigaretu.

Úkolem lektorů je pomoci účastníkům zásadně změnit jejich pohled na cigarety. Na jednodenní terapeutický kurz přichází jako kuřáci, po 7 hodinách ovšem s velkou pravděpodobností odchází jako exkuřáci, kteří ví, jak pracovat s odeznívající závislostí. Během kurzu se zbaví strachu z toho být exkuřákem, stejně jako pocitu, že o něco přichází.

Skoncujte s kouřením

Je ovšem nezbytné, aby účastník chtěl sám přestat kouřit (nebyl donucen).

Pro další informace prosím přejděte do sekce seminář.

Ptejte se na našem fóru

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.