Informace pro lékaře

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu

Chodí za vámi pacienti kuřáci, kteří jsou nešťastní ze své závislosti? Přestali důvěřovat farmaceutickým přípravkům s prokazatelně nebezpečnými a překvapivě častými vedlejšími účinky, ztratili poslední zbytky pevné vůle, k nikotinovým žvýkačkám si zapalují a rezignovali na veškeré snahy o zanechání kouření? Pošlete je za námi. Důkazem naší důvěry v tuto metodu je jedinečná nabídka vrácení peněz v případě, že se účastníkovi přestat kouřit nepodaří. Pokud si kdykoliv do 2 měsíců zapálí cigaretu, dostane všechny své peníze zpět (je tedy více, než jisté, že s námi - vzhledem k tomu, kolik by v této době normálně prokouřil - ušetří).

Stejně jako naši obchodní partneři můžete získat provizi za každého doporučeného kuřáka. Podrobnější informace Vám rádi zašleme e-mailem, pakliže o ně projevíte zájem. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem - viz sekce kontakty.

doktors

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.