Informace pro lékaře

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu

Máte pacienty kuřáky, které trápí silná nikotinová závislost, ale jsou přesvědčeni, že to sami nezvládnou a i přes nejrůznější pokusy o odvyknutí (pomocí léků, náhražek či silné vůle) se k cigaretám neustále vrací?

Je vysoce pravděpodobné, že si potřebují vyřešit tzv. psychickou závislost, která je udržuje v přesvědčení, že bez cigaret nemohou být. Dokud pacienti věří, že jim cigareta pomáhá zvládat stres, užívat si příjemných okamžiků nebo třeba zahánět nudu, mají vysoké riziko recidivy.

Seminář, který nabízíme, se zaměřuje právě na psychickou závislost a na překonávání typicky kuřáckých situací. Odvykání probíhá způsobem, který není nikterak trýznivý, ba dokonce jej naši klienti často popisují jako zábavný a překvapivě snadný.

Díky silné důvěře v efektivitu používané metody můžeme nabídnout jedinečnou garanci vrácení peněz v případě, že se jim přestat kouřit nepodaří. Pokud si klient kdykoliv do 2 měsíců zapálí cigaretu, dostane všechny své peníze zpět. Sám si pak může spočítat, že absolvováním tohoto semináře -  vzhledem k tomu, kolik by v této době normálně prokouřil - tak jako tak ušetří.

Stejně jako naši obchodní partneři můžete získat provizi za každého doporučeného kuřáka. Podrobnější informace Vám rádi zašleme e-mailem, pakliže o ně projevíte zájem. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem - viz sekce kontakty.

doktors

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.