Informace pro absolventy

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu

 

KONTAKT S OSTATNÍMI ABSOLVENTY

Po absolvování semináře doporučujeme být v kontaktu s dalšími absolventy, kteří odvykali s Vámi. Můžete spolu sdílet všechny radosti i strasti odvykání nebo se navzájem povzbuzovat. Jste-li na facebooku, přidejte se prosím do uzavřené skupiny pro absolventy našich seminářů fb.com/groups/exkuraci. Ostatním je k dispozici skupina fb.com/groups/exkuraci.cz.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud do dvou měsíců po absolvování kurzu začnete opět kouřit, napište nám na info@exkuraci.cz a vyberte si, zda chcete dostat zpět všechny své peníze, nebo využijete možnost si kurz zdarma zopakovat (opakovat bezplatně lze celkem dvakrát). Garance vrácení peněz platí i v případě opakování a běží dva měsíce od posledního absolvovaného semináře.

Podmínky vrácení kurzovného:

1. Ozvat se nám do 2 měsíců od konání semináře na email info@exkuraci.cz nebo tel. 775 127 225

2. Dokázat návrat k cigaretám tím, že před námi vykouříte jednu cigaretu. Nejlepší je se dostavit před začátkem některého z našich seminářů, ale lze například i prostřednictvím Skypu - pište na info@exkuraci.cz.

3. Peníze Vám zašleme na účet nebo předáme hotově do 21 dní od chvíle, kdy splníte bod 2. V případě dárkové poukázky peníze vracíme na účet dárce.

Podmínky opakování zdarma:

1. Ozvat se nám do 2 měsíců od konání semináře na email info@exkuraci.cz nebo tel. 775 127 225.

2. Vybrat si některý z termínů do půl roku od chvíle, kdy jste se ozvali a vyplnit přihlášku se vzkazem OPAKOVÁNÍ.

INDIVIDUÁLNÍ OSOBNÍ KONZULTACE

Absolventi semináře mají k dispozici bezplatné konzultace s našimi lektory po telefonu či online.

Pokud však máte zájem o individuální konzultace tváří v tvář, lze si domluvit setkání v Praze (v kavárně/čajovně), na kterém lze ve stručnosti zrekapitulovat celý seminář nebo poradit s konkétním problémem. Cena tohoto setkání je 400,- Kč/1 hodinu nebo dle dohody.

Podrobnější informace Vám rádi zašleme emailem, pakliže o ně projevíte zájem. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo emailem - viz sekce kontakty.

10

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.