Přihláška na seminář – přestaňte doopravdy kouřit

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu

Chcete přestat kouřit? Opakovaně přestáváte a zase začínáte? Myslíte si, že jste vyzkoušeli všechno a nemáte už šanci přestat s kouřením? Můžete nás kontaktovat na telefonu +420 775 127 225 nebo +420 605 238 491 a nebo vyplnit nezávaznou online přihlášku, na základě které vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi.

POZOR: 14. 2. 2019 jsme přišli na poruchu v přihlášce (nyní čekáme na opravu).

Dokud nebude chyba opravena, prosíme, abyste nám své přihlášky (jméno, věk a počet cigaret) posílali emailem na info@exkuraci.cz.

 

Galerie

(povinný údaj)

(povinný údaj)
(povinný údaj)

(prosíme o upřímnou odpověď)

(povinný údaj)


Pokud jste obdrželi dárkový poukaz, napište do vzkazu heslo "DÁRKOVÝ POUKAZ".
Pokud jste obdrželi slevový voucher, napište do vzkazu heslo "SLEVOVÝ VOUCHER".
Jste-li důchodce nebo držitel karty ZTP, napište do vzkazu "SLEVA - DŮCHODCE"

 

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.