O společnosti Wealthy Life a projektu Exkuřáci

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu

Exkuřáci.cz

Naše společnost se v širším slova smyslu zaměřuje na zdravý životní styl, jenž se stává jednou z priorit moderní společnosti 21. století. Předmětem činnosti společnosti jsou semináře o zvládání závislostí, založené na metodě racio.nálního vhledu. Kromě pravidelně konaných seminářů pro kuřáky lze metodu aplikovat též na další psychické závislosti, např. na jídle či alkoholu.

Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte a NAPIŠTE NÁM.

 
Team Wealthy life

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.