Nejbližší semináře

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu

V níže uvedené tabulce naleznete termíny, na které se můžete registrovat. Pro skupiny osmi až deseti zájemců je možnost domluvit se na vlastním termínu i množstevních slevách. V případě, že se Vám hodí určitý den v týdnu, který v tabulce není, napište nám prosím – při dostatečném zájmu o tento den i ze strany ostatních klientů pro Vás kurz rádi vypíšeme. Přednostně se ovšem, prosíme, pokuste registrovat do již vypsaných kurzů.

Datum Čas Volná místa  
únor 2018 - bude upřesněno 10:00 - 17:00 ANO Přihlásit
Jiný termín 00:00 - 00:00 Ozveme se Vám Přihlásit
 

Vysvětlivky:
ANO = Na termín je možné se přihlásit.
MOŽNÁ = Termín je již plně obsazen, ale ne všichni mají uhrazené kurzovné či zálohu. Můžete být náhradníky.
NE = Termín je již plně obsazen a všichni účastníci mají uhrazené kurovné či zálohu.
firemní
= Firemní seminář, na který je možné se přihlásit pouze v případě volného místa (nebo můžete být náhradníky) - ozvěte se nám.

Pokud byste preferovali termín, na který se již není možné přihlásit, uveďte toto do poznámky v přihlášce, a my Vás budeme kontaktovat, pokud by se některý z již přihlášených nemohl na seminář v daném termínu dostavit.

14 selsky_dvur_restaurace_venku

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.