Tým projektu Exkuřáci

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu
PhDr. Tereza Vandrovcová, Ph.D.

PhDr. Tereza Vandrovcová (Ph.D. Candidate) Tereza, která vyučuje na několika VŠ (Univerzitě Karlově, Masarykově univerzitě a University of New York in Prague), je naší hlavní metodičkou a lektorkou seminíářů na odvykání kouření..

Sama bývala deset let silnou kuřačkou. Před lety (3. 5. 2010) ze dne na den přestala aniž by trpěla a od té doby tuto metodu předává dál.

Na Terezu se můžete obrátit v případě dotazů týkajících se používané metody (e-mail: tereza@exkuraci.cz)

Kuřácký příběh Terezy

Jiří Linek

Jiří Linek Kromě vyučování seminářů odpovídá za ekonomický chod společnosti a obchodní aktivity jak pro firemními, tak i koncové klienty. Exkuřákem je od 26. 11. 2011.

Na Jirku se prosím obracejte v případě zájmu o bezplatné opakování semináře nebo vrácení peněz (e-mail: info@exkuraci.cz).

 

Kuřácký příběh Jirky

Ing. Ondřej Brčák

Ing. Ondřej Brčák Vystudoval VŠE. Stará se o ekonomické plánování a rozvoj společnosti. Exkuřákem je od 26. 11. 2011.

Příběhy a rady čtěte na fóru

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.