Kontakty Wealthy Life

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu

Adresa: Wealthy life s.r.o.
U Druhé Baterie 39
162 00 Praha 6 – Střešovice
IČO: 241 93 399
  Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 187385. Společnost není plátcem DPH.
Číslo účtu: 200 020 3317/ 2010
Tel.:

+420 775 127 225
(Jiří Linek)
- dotazy ohledně přihlášek
- firemní spolupráce


+420 777 942 411
(PhDr. Tereza Vandrovcová, Ph.D.)
- dotazy ohledně metodiky
- podpora absolventů

Online poradna - zeptejte se na našem fóru.

 

Kontaktní formulář

(povinný údaj) (povinný údaj)
(povinný údaj)

 

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.