Jak přestat kouřit? Stop kouření!

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu

Dejte stop kouření!...přes 75% kuřáků s námi dokázalo přestat kouřit.

Nenechte se odradit minulými neúspěchy a využijte svou šanci připojit se k ostatním šťastným exkuřákům. Dejte úspěšně stop kouření a zbavte se své závislosti.

Jako jediní v ČR nabízíme 100% garanci vrácení peněz, v případě, že s námi nedokážete přestat kouřit. Může to být jednoduché, když víte, jak na to.
Přestanete kouřit bez mučivých abstinenčních příznaků a bez přibírání na váze.

Myslíte si, že přestat kouřit nemůže být zábava?

Podívejte se, jak na téma: "Jak přestat kouřit" mluví naše lektorka DiS. Martina Landergott v Show Jana Krause:

Lektorky a metodičky semináře "Jak přestat kouřit"

PhDr. Tereza Vandrovcová (Ph.D. Candidate)

PhDr. Tereza Vandrovcová (Ph.D. Candidate) Vystudovala sociologii na filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Tereza bývala sama silnou kuřačkou,  před třemi lety (3. května 2010) dala stop kouření a díky naší metodě ze dne na den úspěšně přestala kouřit.

Vedle ochrany lidského zdraví je Tereza jednou z nynějších předních osobností zabývající se ochranou zvířat.

Kuřácký příběh Terezy

DiS. Martina Landergott

DiS. Martina Landergott Vystudovala Speciální pedagogiku na VŠPŠ Svatý Jan pod Skalou, součástí studia byla i protidrogová prevence.

Stejně jako Tereza se zajímá o zdravý životní styl, je vegankou a od poloviny roku 2010 (4. června 2010) i nekuřačkou. Martina je chodícím důkazem metody prezentované naším týmem, mnoho let kouřila až 40 cigaret denně, také ze dne na den přestala kouřit.

Kuřácký příběh Martiny

Příběhy a rady čtěte na fóru

Jak přestat kouřitStop kouření jednou pro vždy

Skupinové jednodenní semináře Jak přestat kouřit se vyznačují vysokou úspěšností. Pokud se vám přesto nepodaří přestat kouřit, dostanete své peníze zpět nebo možnost si seminář bezplatně zopakovat.

Semináře Jak přestat kouřit

Semináře jsou založené na skupinové terapii, racionálním pohledu do závislosti a kognitivně-behaviorálním přístupu. Patří celosvětově mezi nejspolehlivější a nejpříjemnější způsoby, jak přestat kouřit a zbavit se závislosti na nikotinu. Tato léčba nevyžaduje podávání farmaceutik, která jsou jednak mnohem méně účinná, jednak zbytečně riziková kvůli vysoké pravděpodobnosti negativních vedlejších účinků na psychiku i tělo pacienta. Nevyžaduje ovšem ani náhradní nikotinovou terapii (žvýkačky, náplasti, el. cigarety), která je velmi drahá, má nízkou účinnost (kolem 10 %) a vzniká u ní riziko závislosti.

Nebojte se vystavit stop kouření a splňte si i vy svůj sen o poslední cigaretě!

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.