Informace pro firmy

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu

Péče o zaměstnance se v posledních letech stává nedílnou součástí firemní strategie. Spokojenost zaměstnanců na pracovišti, jejich zdravotní stav, výše příjmu, se kterým hospodaří, a mnohé další faktory jsou důležité pro úspěch každé moderní firmy. Jejich zlepšení vede k lepším pracovním výkonům a vyšší loajalitě zaměstnanců.

Stáhněte si PDF Exkuřáci pro firmy:

 profirmy-jpg

Máte ve firmě kuřáky, kteří by se rádi zbavili své závislosti? Podpořte je a nabídněte jim jako zaměstnanecký benefit uhrazení části kurzovného semináře Jak přestat kouřit (nabízíme 100% dvouměsíční garancí vrácení kurzovného v případě neúčinnosti). Přinese Vám to mnoho výhod!

  1. Exkuřáci jsou šťastnější - psychologické srovnávací průzkumy odhalují, že lidé, kteří zanechali kouření, jsou v lepší mentální kondici než lidé, kteří stále kouří. Šťastnější zaměstnanci mají lepší pracovní výkon, pozitivnější přístup a spíše kolem sebe šíří dobrou náladu.
  2. Kuřáci mívají zhoršený pracovní výkon - abstinenční syndrom je permanentním zdrojem zhoršené koncentrace a vyššího stresu. Všechny tyto projevy se v případě neléčení závislosti časem zhoršují.
  3. Kuřáci tráví mnoho času kouřením - někteří pracovníci každou hodinu chodí na cigaretu. Tento čas tedy netráví prací a vy přicházíte o peníze. Jedná se i o tisíce korun měsíčně.
  4. Pracuje-li Vaše firma či instituce s dětmi či mladistvými, exkuřáci jsou jim lepším příkladem. Informujte se i o našem prevenčním programu v sekci PRO ŠKOLY.
  5. Zaměstnanec se finančně spolupodílí, což zvyšuje jeho motivaci - pocit, že do toho také něco vložil. Zároveň se však nemusí obávat, že něco ztratí, jelikož vedle vysoké úspěšnosti garantujeme vrácení peněz nebo možnost si seminář zdarma zopakovat.
  6. Nakonec Vám budou zaměstnanci i kolegové vděční, že jste jim napomohl/a ke kvalitnějšímu, zdravějšímu, ale především spokojenějšímu životu. Jejich život bude jednoznačně bohatší, neboť tím, že díky Vám skoncují s cigaretami, budou nacházet výrazně více peněz. Zbavením je této nákladné závislosti jim tedy v podstatě zvyšujete mzdu o peníze, jež dosud prokouří. U průměrného kuřáka se jedná zhruba o dva tisíce korun měsíčně!

Podrobnější informace Vám rádi zašleme emailem, pakliže o ně projevíte zájem. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo emailem - viz sekce kontakty.

exkuraci-brose1

Foto z prezentace v kopřivnické firmě Brose.

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.