Ceník seminářů

skipmenu
ZAJÍMAVOSTI
Může exkuřák kouřit marihuanu?

Česko patří v Evropě k zemím s největším počtem uživatelů konopí. Není proto překvapením, že se na téměř každém našem semináři vyskytne dotaz, jak vyřešit situaci, kdy se dotyčný chce zbavit závislosti na cigaretách, ale zároveň nechce přestat s kouřením marihuany. marihuana

Vedlejší efekty tabákového průmyslu

Když se hovoří o kouření, mluví se především o závažných následcích, které se projevují na susenizdraví člověka. Méně se už hovoří o jiných než zdravotních problémech, které s sebou kouření přináší, jako například pasivní kouření, všudypřítomná agresivní reklama, lži nadnárodních tabákových společností, sociální vykořisťování třetího světa, atd.

Archív zajímavostí >

tomenu

Díky 2 měsíční (v případě opakování až 6 měsíční) garanci vrácení peněz můžete svou účastí na semináři jedině vydělat. Jste-li pravidelnými kuřáky, bude pro vás seminář výhodnou a bezpečnou finanční i zdravotní investicí.

CENA STANDARDNÍHO SEMINÁŘE (ceník je platný do 12. 1. 2019):

Při platbě předem Při platbě na místě
2 600,- Kč 3 090,- Kč
ZTP a důchodci (předem) ZTP a důchodci (na místě)
1 600,- Kč  2 090,- Kč 
Vrátíte-li se k cigaretám* Vrátíte-li se k cigaretám*
0,- Kč 0,- Kč

Pokud si zvolíte možnost platby na místě, je třeba uhradit rezervační poplatek 390,- Kč, aby bylo vaše přihlášení závazné. Na místě se pak doplácí zbylých 2.700,- Kč. V případě návratu ke kouření se vrací částka celá (kurzovné i rezervační poplatek).

CENA MIKRO SEMINÁŘE:

Při platbě předem
3 299,- Kč
ZTP a důchodci (předem)
2 299,- Kč
Vrátíte-li se k cigaretám*
0,- Kč

Tyto semináře se konají v menších skupinkách 2 - 5 lidí. U mikro seminářů není možné platit na místě.
Více info v sekci seminář.

*PODMÍNKY VRÁCENÍ PENĚZ A OPAKOVÁNÍ ZDARMA

Pro všechny způsoby platby platí dvou (v případě dvojího opakování až šesti-) měsíční garance vrácení peněz. Pokud do dvou měsíců po absolvování kurzu začnete opět kouřit a ozvete se nám do této doby, dostanete zpět všechny své peníze, případně máte možnost si kurz zdarma zopakovat. Opakovat můžete bezplatně celkem dvakrát - vybrat si můžete termín semináře, který se koná půl roku od chvíle, kdy jste nám kouření nahlásili - a i poté žádat vrácení peněz! Jedinou podmínkou vrácení kurzovného je vykouřit na důkaz jednu jedinou cigaretu (nejčastěji prostřednictvím Skypu).

Jak vysoký zisk mi seminář přinese?

1) Přestanu-li kouřit:

Pokud kouříte 20 cigaret denně (při 90kč za krabičku), ročně ušetříte 32 850,- Kč! K tomu připočtěte zisk zdraví, vnitřního klidu, času a osobní svobody!

2) Začnu-li kouřit do 2 měsíců od skončení semináře:

Seminář budete mít zcela zdarma (kurzovné dostanete zpět) a ještě vyděláte za každý jednotlivý den, kdy jste si cigarety nekoupili. Seminář můžete namísto okamžitého vrácení peněz dvakrát bezplatně opakovat a teprve poté žádat peníze zpět. Příklad: Kouříte 1 krabičku denně? Stojí Vás to přibližně 2700,-Kč měsíčně. Zároveň máte garantováno vrácení peněz po dobu 2 měsíců. Nemůžete prodělat - každá minuta i hodina nekouření je váš zisk.

3) Začnu-li kouřit po 2 měsících od skončení semináře:

Pokud nyní vykouříte krabičku (90,- Kč) denně, během dvou měsíců se vám investice vložená do semináře nejen vrátí, ale ještě za tu dobu vyděláte stejnou částku, kterou jste investovali. Za dva měsíce totiž neprokouříte 5400,- Kč.

Zajímá-li vás, kolik ušetříte právě vy, vyzkoušejte si on-line kalkulačku:

Kalkulačka pro kuřáky

Nebojte se to zkusit a přihlaste se pomocí naší ONLINE OBJEDNÁVKY.

Galerie

 

Těšíme se na setkání!
Váš tým Wealthy life

tomenu

Forum
Máte dotaz? Chcete se podělit o Váš kuřácký příběh? Přestali jste kouřit díky našemu semináři? Využijte naše fórum, diskutujte, ptejte se.

Kontaktujte nás
Máte dotaz nebo připomínku k webu nebo projektu? Můžete nám napsat na emailovou adresu info@exkuraci.cz nebo využijte kontaktní formulář.